Dla firm, sponsorów i CRO

Wartości którymi się kierujemy

Jakość i konsekwencja to wartości którymi się kierujemy. Naszym celem jest prowadzenie badań na najwyższym poziomie jakościowym. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za prawidłowe przeprowadzone badanie i wartości jaką to niesie dla społeczności chorych i ich rodzin. Równocześnie konsekwentnie dążymy do realizacji zadeklarowanyc celów rekrutacyjnych. Nasz ośrodek jest jak McDonald’s – zawsze wiesz co dostaniesz. 

Rekrutacja uczestników

Wstępny cel rekrutacyjny określamy na podstawie aktualnych możliwości. Wywiad zbieramy z własnej bazy danych oraz sieci rekruterów. Na tej podstawie zaczynamy tworzyć liste kandydatów do badania, którą przedstawiamy na wizycie preselekcyjnej. Tymniemniej, nie ograniczamy się w działaniach i przy pojawiających się ograniczeniach jesteśmy bardzo elastyczni i używamy równych narzędzi rekrutacyjnych zaadaptowanych do konkretnej populacji. 

Dla monitorów

W naszym Ośrodku dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić monitorom komfortowe warunki pracy. Na terenie całego Ośrodka, dostępna jest sieć Wi-Fi. W razie potrzeby, służymy pomocą w zakresie prac biurowych (skanowanie, kserowanie, profesjonalne niszczenie dokumentacji). Gwarantujemy, obecność badacza lub koordynatora, podczas wizyt monitorujących. Sekretariat pracuje w dni robocze od 10:00 do 17:00. Ośrodek w wyjątkowych sytuacjach dostosowuje się do godzin pracy zarówno badacza, jak i monitora. Istnieje możliwość zamówienia kuriera lub przesyłki, wystarczy jedynie zgłosić zapotrzebowanie w sekretariacie. Sekretariat pomoże w zamówieniu lunchu czy obiadu.

Wyposażenie ośrodka

– lodówki 2-8°C,
– zamrażarka -20°C,
– wirówka z chłodzeniem i regulowaną temperaturą,
– waga,
– wzrostomierz,
– aparat EKG,
– ciśnieniomierz,
– aparat EMG,

– Termometry z alarmem

– Aparat USG

 

We wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest kontrola temperatury (lodówki, zamrażarki, pokój dedykowany substancjom badanym), prowadzony jest pomiar temperatury z użyciem termometrów typu minimum-maksimum, w dni robocze w formie centralnego logu temperaturowego. Wszystkie posiadane przez nas sprzęty pozostają pod stałą kontrolą stanu technicznego, co potwierdzane jest w paszporcie technicznym lub w formie certyfikatów pomiarowych.

Kontakt w ramach możliwości przeprowadzenia badania klinicznego: 

e-mail: sebastianszklener@gmail.com

telefon: 666-165-103

.

Poznaj inne nasze publikacje