Dla CRO

Kontraktowanie badań/Start up

Nasz zespół zobowiązuje się do rozpatrzenia proponowanych wzorów umów w ciągu 10 dni roboczych.

W naszym ośrodku badawczym, priorytetem jest efektywne kontraktowanie badań klinicznych. Jeden z naszych kluczowych priorytetów to zapewnienie, że na wizytę selekcyjną będziemy mieli dla Państwa kompletny zestaw niezbędnych dokumentów. Szybki i sprawnie przeprowadzony start-up stanowi solidne fundamenty dla owocnej współpracy!

Sprzęt

Odpowiednie wyposażenie stanowi niezbędny warunek dla utrzymania wysokiej jakości przeprowadzanych badań klinicznych.

Nasz ośrodek wyposażony jest m.in. w : lodówki 2-8°C,  zamrażarka -20°C,  wirówka z chłodzeniem i regulowaną temperaturą,  waga,  wzrostomierz, aparat EKG, ciśnieniomierz, aparat EMG, Termometry z alarmem,  Aparat USG, pompy infuzyjne.

Pomieszczenia

Nasze pomieszczenia spełniają wszystkie niezbędne warunki do prowadzenia komfortowej pracy.

Dysponujemy dwoma gabinetami lekarskimi, gabinetem zabiegowym, archiwum, poczekalnią, pokojem socialnym i dwoma ubikacjami. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i mają dostęp do Wifi. 

Rekrutacja

Przy podejmowaniu decyzji o przeprowadzeniu badania klinicznego zawsze oceniamy potencjał rekrutacyjny i starannie go realizujemy.

Od chwili wypełnienia feasibility aż do ostatniego dnia rekrutacji podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby osiągnąć nasze założone cele. Aktywnie angażujemy się w rekrutację, wykorzystując zarówno własną bazę badaczy, szeroką sieć lekarzy polecających, jak i nowoczesne narzędzia wspomagające, aby znaleźć odpowiednich pacjentów.

Jesteśmy tu, aby pomóc Tobie i Twoim bliskim

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji ze specjalistą? Skontaktuj się z nami.